Krzesła biurowe do 300 złotych

Wygodne krzesło biurowe nie musi kosztować fortuny! Wbrew powszechnej opinii, nawet na ograniczonym budżecie można znaleźć modele, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo podczas długich godzin pracy.

Tanie krzesła biurowe nie oznaczają niskiej jakości. Poniżej przedstawimy trzy popularne, niedrogie i funkcjonalne krzesła do biurka.

Krzesło SMART RTS TS02

Wygodne, nowoczesne krzesło obrotowe o wygodnym oparciu. Nie posiada podłokietników, ale miękkie, tapicerowane siedzisko zapewnia nam wystarczający komfort użytkowania.

Posiada regulowaną wysokość oparcia i głębokość siedziska za pomocą śruby. Oczywiście płynnie regulowaną wysokość siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.

Krzesło posiada 36 miesięczną gwarancję a jego cena w podstawowej wersji nie powinna przekroczyć 300 zł.

Krzesło HOMY

Szukasz wygodnego i niedrogiego krzesła biurowego? Krzesło HOMY to idealna propozycja!

Cechy produktu:

  • Dostosuj wysokość krzesła do swojego wzrostu i biurka, zapewniając optymalną pozycję siedzenia. 

  • Kąt nachylenia oparcia dopasowuje się do pleców użytkownika, zapewniając prawidłową postawę i redukując napięcie mięśni. 

  • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa podłokietniki zapewniają komfortowe podparcie przedramion, odciążając kręgosłup i szyję. 

  • Siatka zapewnia optymalną wentylację, zapobiegając przegrzaniu się organizmu, a tapicerowane siedzisko z pianki PS gwarantuje miękkość i wygodę. 

  • Podstawa wykonana z mocnego nylonu zapewnia stabilność i wytrzymałość krzesła, nawet przy maksymalnym obciążeniu do 130 kg. 

  • Krzesło HOMY wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, świetnie pasując do każdego wnętrza. 

Krzesło jest idealne dla dzieci powyżej 10 roku życia, dorosłych oraz przede wszystkim osób szukających oszczędności bez utraty na jakości. Cena krzesła oscyluje w granicach 300 zł.

Krzesło PERFECT profil GTP TS02

Krzesło Perfect to biurowe krzesło obrotowe na kółkach, wyposażone w mechanizm CPT i podparcie odcinka lędźwiowego. Niniejszy produkt posiada wygodne, szerokie podłokietniki co wyróżnia go z pośród omawianych krzeseł.

Inna funkcją jest możliwość regulacji wysokości oparcia oraz ustawienia kąta odchylenia. Do wyboru mamy dużą liczbę rodzajów i kolorów tapicerki, a także kółek dostosowanych do powierzchni na której będzie użytkowane krzesło.

Cena fotela nie odbiega od konkurentów, wprawdzie przekracza kwotę 300 zł, ale wydatek na poziomie 320 zł nie powinno być dla nikogo problemem.

Gdzie na zakupy?

Polecamy zaprzyjaźniony sklep internetowy Kamila Meble. Podane powyżej krzesła biurowe znajdziemy pod adresem: https://kamilameble.pl/14-tanie-krzesla-biurowe-obrotowe

Oprócz nich sklep oferuje droższe, często zdecydowanie lepsze produkty. Choć nie brakuje tam innych ekonomicznych krzeseł.

Artykuł sponsorowany

Redakcja ronet.pl