Prezent na wieczór panieński. Co wybrać?

Wieczór panieński to okazja do podarowania niekonwencjonalnego prezentu. Zwykle wśród podarków przeważają pamiątki przypominające okres sprzed narzeczeństwa oraz erotyczne gadżety. Rynek oferuje ogromny wybór zarówno jednych, jak i drugich. Co wybrać? Jakie prezenty przyszłe panny młode otrzymują najczęściej? Dowiedz się, czytając poniższy tekst.


Profesjonalny film z nastoletnich szaleństw

Świetnym pomysłem na prezent jest zamówienie profesjonalnie zmontowanego filmu z materiałów, które uda się zebrać z własnych zasobów, pamiątek przyszłej panny młodej oraz jej koleżanek z podstawówki i szkoły średniej. Oczywiście za tworzenie takiego prezentu trzeba wziąć się odpowiednio wcześnie. Interesujący film wymaga nieco wysiłku. Trzeba skontaktować się z rodziną przyszłej mężatki, nawiązać kontakt ze znajomymi i przyjaciółmi, a następnie zebrać i uporządkować wszystkie materiały.

Do takiego filmu można wykorzystać krótkie video, zdjęcia, wpisy w pamiętnikach, rysunki, a także nagrania audio. Jeśli materiałów jest dużo, może powstać naprawdę ciekawą produkcja, która nie tylko przyniesie wiele śmiechu podczas samego wieczoru panieńskiego, ale stanie się również wspaniałą pamiątka na długie lata.


Erotyczne gadżety – absolutne must have każdego wieczoru panieńskiego

Nie ma wieczoru panieńskiego bez erotycznych „zabawek”. Zwykle są to kajdanki z różowym futerkiem albo mało realistyczne sztuczne penisy. Ale można oczywiście pójść nieco dalej i zaopatrzyć przyszłą pannę młodą w akcesoria BDSM – co to dokładnie oznacza? Gadżety z pogranicza przyjemności i bólu, na przykład różnego rodzaju pejcze. Oczywiście trzeba wykazać się tu wyczuciem i jeśli nie masz pewności, że obdarowana przyjmie taki prezent z przymrużeniem oka, lepiej pozostać przy bardziej popularnych gadżetach.
Akcesoria pani domu

Wśród prezentów dla przyszłej panny młodej nie może zabraknąć akcesoriów przydatnych przy utrzymaniu porządku w domu. Obowiązkowo musi się wśród nich znaleźć miotełka do kurzu, żeby odkurzyć Pana młodego, gdyby zapominał o swoich małżeńskich obowiązkach. Przyda się również fartuszek pokojówki, a także fartuch kuchenny – najlepiej z pamiątkową dedykacją i podpisami wszystkich obecnych na wieczorze panieńskim pań. Można zamówić również wersję z nadrukiem – taki fartuch można wówczas używać na co dzień.


Zestaw książek niezbędnych przyszłej mężatce

Pierwszym tytułem dla przyszłej mężatki, który z pewnością przychodzi wszystkim na myśl jest Kamasutra. Oczywiście to podstawowa pozycja, jednak nie jedyna niezbędna. Przyszłej pani domu przyda się także książka kucharska, w myśl przysłowia, które mówi o tym, że przez żołądek trafia się do serca małżonka. Oczywiście biblioteczkę można rozszerzyć o inne ciekawe tytuły poradników o tym, jak dbać o dom, związek czy relacje z teściami. Warto podkreślić, że na rynku dostępnych jest wiele książek na te tematy pisanych barwnym językiem i traktujących temat niezupełnie serio.


Pamiątkowy fotoalbum z wieczoru panieńskiego

Miłym zakończeniem wieczoru panieńskiego może być album ze zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Oczywiście ten prezent panna młoda otrzyma już po zakończeniu imprezy. Jego zaletą jest możliwość wykonania albumu w wielu egzemplarzach tak, żeby każda z uczestniczek wieczoru mogła go otrzymać.

Redakcja ronet.pl