„Ród smoka” i inne premiery filmowe – co warto obejrzeć w HBO w sierpniu?

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji, jednak miłośnicy dobrego kina nie będą mogli narzekać na brak filmowych emocji. W HBO pojawi się masa nowości, które pochłoną Cię na długie godziny. Sprawdź, jakie premiery filmowe będą miały miejsce w HBO!

Premiery filmowe HBO – sierpień pełen emocji

HBO stale zaskakuje widzów nowościami. W sierpniu również możesz liczyć na kilka tytułów, które z pewnością przypadną Ci do gustu, a ich fabuła pozostanie w Twojej pamięci na długo. Sprawdź, jakie filmy i seriale czekają na Ciebie w HBO pod koniec wakacji.

1. „Ród smoka”

„Ród smoka” to spin-off serii „Gra o Tron”, która była i wciąż jest jedną z najpopularniejszych produkcji HBO. Fabuła serialu będzie skoncentrowana na historii rodu Targaryenów. W herbie tej rodziny występuje właśnie smok. Jeśli chodzi o osadzenie w czasie, przeniesiemy się 200 lat wcześniej przed walką Roberta Baratheona, której następstwem było usunięcie z tronu i Westeros ostatniego władcy z rodu smoka. Serial będzie opowieścią o tym, jak Targaryenowie radzili sobie z rywalizacją o władzę, sporami wewnątrz rodu oraz tym, jak opanowali kontynent.

2. „Elvis”

W sierpniu HBO zostanie przejęte przez króla rock’n’rolla. Właśnie pod koniec wakacji będzie można obejrzeć kolejny już film biograficzny o niekwestionowanym i ekscentrycznym królu sceny – Elvisie Presleyu. Barwne życie muzyka od zawsze ciekawiło nie tylko fanów jego twórczości, lecz także wszystkie osoby, które kochają popkulturę. W filmie znajdziemy historię króla rock’n’rolla oraz jego managera – Toma Parkera.

3. „Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny”

W sierpniu na widzów HBO czeka jeszcze jeden spin-off. Ulubiony serial nastolatków i nie tylko wróci na ekrany w nieco mroczniejszej odsłonie. Dwadzieścia lat po wydarzeniach, które miały miejsce w Millwood, nastolatkom przyjdzie mierzyć się z konsekwencjami grzechów, które zostały sekretnie popełnione przez ich przodków. Nowe pokolenie będzie prześladowane przez A – mrocznego zabójcę, który chce zadośćuczynienia za zło, jakie wyrządzili ich rodzice.

Telewizja mobilna – premiery w zasięgu ręki

Jak wykorzystać pełnię lata, ale nie przegapić najgorętszych premier HBO? Przetestuj telewizję mobilną. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu możesz cieszyć się nowościami, a także ulubionymi programami dosłownie wszędzie. Wystarczy urządzenie mobilne i dostęp do Internetu. Telewizja mobilnaod INEA zapewnia dostęp do ponad 100 kanałów z różnych kategorii: muzyka, wiedza, wiadomości itd.

telewizji online można korzystać nawet na trzech urządzeniach jednocześnie. Dzięki temu możesz oglądać premiery HBO, kiedy Twoi bliscy będą spokojnie delektować się ulubionymi serialami czy filmami w innym pomieszczeniu. Telewizja online umożliwia również klonowanie ekranu za pośrednictwem technologii Miracast. Wystarczy nawiązać bezprzewodowe połączenie z telewizorem, by oglądać wybrane produkcje na dużym ekranie.

Redakcja ronet.pl